Nasza oferta

Rolety wewnętrzne

KLASYCZNA ROLETA materiałowa do okien pionowych jest prostym i stylowym dodatkiem do wnętrz, który w dekoracyjny sposób zabezpiecza prywatność oraz zapewnia dodatkowa izolacje termiczną pomieszczenia w zimie. Szeroki wybór materiałów, kolorów i wykończeń gwarantuje możliwość dopasowania rolety charakterem do domu, salonu, gabinetu, kancelarii, hotelu – praktycznie do każdego wnętrza.

ROLETA W KASECIE dostarczana jest wraz z prowadnicami i listwą wykończeniową standardowo w kolorze białym. W połączeniu z materiałem nie przepuszczającymi światła jest idealnym rozwiązaniem do sypialni lub pokojów dziecięcych.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego aluminium. Oferujemy szeroką gamę profili, a także wiele rozwiązań do sterowania roletami: ręczne, elektryczne wraz z systemami sterującymi które pozwolą komfortowo obsługiwać rolety zewnętrzne - antywłamaniowe. Bogata kolorystyka rolet ożywi każdą elewację budynku.

Wszystkie elementy pokryte są farbami o bardzo dobrej trwałości kolorów i zwiększonej wytrzymałości na ścieranie. Odporne na niszczące oddziaływanie czynników atmosferycznych powłoki sprawiają że po wielu latach rolety zachowują walory estetyczne i użytkowe.

Pancerz rolety wykonany jest z profili wypełnionych pianką poliuretanową, dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo na życzenie klienta jest możliwość polakierowania elementów na dowolny kolor z palety RAL.